Get Adobe Flash player

Tu graliśmy


  • OSP Nurzyna - http://sala.nurzyna.pl/
  • Restauracja „Zacisze” Międzyrzec Podlaski - http://www.restauracja-zacisze.com/
  • Ośrodek i pensjonat „Urocza” w Serpelicach - http://www.urocza.pl/
  • Sala weselna „Diament” Zakrze - http://www.saladiament.com.pl/
  • Pałacyk „Fantazja” Sięciaszka - http://palacykfantazja.com/
  • Dworek Helena „Porosiuki” - http://dworekhelena.pl/pl/
  • Hotel President Kock - http://presidentkock.pl/
  • Hotel Chrobry Międzyrzec Podlaski - http://www.hotelchrobry.eu/
  • Hotel Kresowiak Siemiatycze *** - http://kresowiaksiemiatycze.pl/
  • Dworek Olimp w Kocku - http://dworekolimp.pl/
  • Sala weselna Orchidea w Siedlcach - http://www.orchideasiedlce.pl/
  • Wiejski Zajazd - http://www.wiejskizajazd.pl/
  • Hotel „Hesperus” *** Międzyrzec Podlaski - http://www.hesperus.tirmet.pl/
  • Sala Bajeczna Łuków - http://www.salabajeczna.pl/
  • Hotel Rota *** Biała Podlaska - http://hotelrota.pl/
  • Ziubiakowa Karczma k. Mińska Mazowieckiego - http://ziubiakowakarczma.pl/index.html
  • Dom weselny „U Karasia” Kąkolewnica - http://www.domweselny.ukarasia.pl/
  • Karolowy Dwór Wisła - http://www.karczmaukarola.pl/noclegi_i_kwatery_w_wisle
  • Nowa Sala Łosice - http://www.salalosice.pl/index.html
  • Motel&restauracja Mroków k/Ryk - http://www.delfin.com4.pl/
  • Sala weselna Zbuczyn - http://www.wesela.spmedia.pl/index.html
  • Dom weselny „Rancho” w Kornicy - http://www.weselakornica.pl/
  • Sala OSP Wólka Świątkowa
  • Dom weselny „Jata” - http://sala.jata-trans.pl/
  • Ranczo „Podlaskie sioło” Anielki k/Międzyrzeca
  • Sala weselna „Arkadia” Łuków - http://www.arkadia.lukow.pl/
  • Sala weselna Jantar Łuków - http://www.jantar.lukow.pl/
  • Sala weselna „Promyk szczęścia” Zembry
  • Sala OSP w Niemojkach
  • Sala weselna „Centrum” w Zbuczynie - http://www.centrum.idt.pl/
  • Sala weselna w Szyszkach k/Stoczka Łukowskiego
  • Sala weselna „Master Fot” ul. Kościuszki Międzyrzec Podlaski
  • Sala weselna w Czerwonce Liwskiej k. Węgrowa
  • Sala OSP Nurzyna k/Łukowa
  • Dom weselny „U Anny” Siedlce - http://www.weselasiedlce.pl/
  • Ośrodek Szkoleniowo - Wystawienniczy w Grabanowie http://www.wodr.konskowola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=230:orodek-szkoleniowo-wystawienniczy-w-grabanowie&catid=83:orodki-szkoleniowe&Itemid=50

  • Dom weselny „Gajczyna” Małochwiej Duży k. Krasnystawu - http://gajczyna.pl/
  • Sala Bankietowa „Bałtyk” Międzyrzec (nieistniejąca) obecnie klub „Olimpia”
  • Hotel Miś Łuków - http://www.hotel.lukow.pl/index.php
  • Sala balowa „U Jędrusia” - http://www.jelnica.pl/
  • Sala OSP Kurów
  • Sala „Biała” Międzyrzec Podlaski - http://www.biala-sala.pl.tl/
  • OSP Popławy
  • OSP Polskowola
  • Sala w Przygodach
  • Zajazd Nad Wieprzem Ułęż - http://nadwieprzem.pl/pl/
  • Eternite Spa&Wellness - http://www.eternite.pl
  • Dom weselny u Piekarza Adamów - http://upiekarza.pl/
  • Sala bankietowa „Olimpia” Siedlce - http://www.we-dwoje.pl/;olimpia;;sala;bankietowa;weselna,wizytowka,32337.html
  • Dom weselny „Styl” Tchórzew Plewki - http://domweselnystyl.pl/index.html